Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 100 zł

Start / Blog / Realizacje Klientów / Czarna mapa świata na ścianę – drewniana dekoracja

Czarna mapa świata na ścianę – drewniana dekoracja

Co powiesić na pustej ścianie nad biurkiem - drewniane dekoracje do biura

Drewniane dekoracje do biura to jedna z wielu możliwości aranżacji przestrzeni biurowej. Ściana przy biurku powinna być praktycznie wykorzystana, a jednocześnie ładnie się prezentować. Ścianę nad biurkiem powinno się zagospodarować tak, by najlepiej odpowiadała charakterowi pracy.

Co powiesić na pustej ścianie nad biurkiem?

Najczęściej wieszamy w tym miejscu tablice korkowe lub magnetyczne. Osoby, które wykonują kreatywne zawody, najczęściej wieszają na ścianie nad biurkiem obrazy, wycinki, próbki materiałów, teksty. Tablica korkowa nad biurkiem to również idealne rozwiązanie do pokoju ucznia czy studenta.

Drewniane dekoracje do biura

Jednak praktyczne wykorzystanie pustej przestrzeni na ścianie przy biurku to nie jedyna możliwość. Nasza Klientka, Pani Agnieszka, postawiła na drewniane dekoracje do biura i na scianie nad jej biurkiem znalazła miejsce sikorkowa czarna drewniana mapa świata z granicami i nazwami państw. Pani Agnieszka wybrała mapę w kolorze dąb, który idealnie pasuje do koloru jej drewnianego biurka. Całość wygląda niezwykle stylowo i inspirująco.

Ostatnie wpisy