Dekoracje do Kuchni

Show Filters

Dekoracje do kuchni zdecydowanie dodają jej wyrazistości. Zupełnie tak jak przyprawy dodają jej do Twoich potraw. Dzięki niezwykłym dodatkom Twoja kuchnia może zachwycać Cię jeszcze bardziej.

Kuchnia sercem domu

Mówi się, że kuchnia to serce domu. I ciężko się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. W kuchni spędzamy lwią część naszego czasu – gotujemy pyszne posiłki, pieczemy pyszne ciasta, pijemy poranną i popołudniową kawę, robimy przetwory, a przede wszystkim wszyscy się w niej spotykamy. To niewątpliwe miejsce rodzinnych schadzek!

Od wielu lat popularne są salony otwarte z kuchnią. W ten sposób tworzymy w swoim domu przestrzeń dzienną, w której cała rodzina może wspólnie spędzać czas. Sypialnie stają się zaś całkowicie strefą prywatną. Salon otwarty z kuchnią to także świetne rozwiązanie w przypadku podejmowania gości. Nie musisz wychodzić do drugiego pomieszczenia, żeby przynieść dodatkową szklankę, cukier albo znikać na kwadrans, aby przygotować coś do zjedzenia. Cały czas masz kontakt ze swoimi gośćmi i to jest po prostu ekstra!

Tym samym Twoją kuchnię mogą podziwiać wszyscy. Fajnie  uzupełnić ją więc o kilka wyjątkowych dodatków, które wprawią Twoich gości w zachwyt. Twoja kuchnia powinna podobać się przede wszystkim Tobie i Twojej rodzinie – to fakt. Jednak mimo wszystko miło usłyszeć komplement na jej temat!

Drewniane dekoracje do kuchni

Dla wielu kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w domu. Dopieszczone do granic możliwości, wypełnione nie tylko kulinarną pomysłowością, ale także gustownymi dodatkami. W naszej ofercie znajdziecie kilka propozycji na wyśmienite (niczym wasze potrawy!) dekoracje do kuchni. Szczególnie polecają się podstawki pod talerz i kubek, za które z pewnością dałaby się pokroić bohaterka sitcomu telewizyjnego „Friends” – Monica Geller.

Drewniane podstawki pod talerze i kubki

Podstawki mają dwojakie zastosowanie – praktyczne i dekoracyjne. Za to pierwsze pochwaliłaby nas wspomniana wyżej Monica, za drugie jej współlokatorka Rachel. Co więcej, jedne z naszych podstawek – te w kształcie liści monstery, możecie użyć jako dekoracji ściennej i stworzyć sobie przepiękną monsterową dżunglę. A może wyobraźnia poniesie Was jeszcze bardziej i wymyślicie coś, co przekroczy nasze najśmielsze oczekiwania?

Nasze podstawki mają kilka wzorów i wariantów kolorystycznych. Wszystkie wykonujemy z materiałów najwyższej jakości i odpowiednio zabezpieczamy. Nie straszne są im zatem lodowate napoje ani gorące półmiski. Odnajdą się w każdych warunkach, a przy okazji ucieszą Twoje oko i ochronią meble.