Chrobotek reniferowy: naturalna ściana z mchu

Naturalny mech coraz częściej wykorzystywany jest jako element dekoracyjny. Panele z mchu chrobotka wprowadzają w domowy design żywy, ekologiczny akcent. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby w swoim domu mieć więcej zieleni, natomiast nie mają czasu lub ochoty zajmować się codzienną pielęgnacją kwiatów. Nie jest dziwne, że zielone ściany jako aranżacja wnętrz są tak chętnie wybierane.

Mech chrobotek na ścianie: panel ścienny z mchu na wymiar

Dekoracja z mchu chrobotka na ścianie powstaje z roślin poddawanych procesowi stabilizowania. Jako klient naszego sklepu możesz zdecydować się na panel ścienny z mchu poduszkowego, jaki sprawdzi się w każdym pomieszczeniu domowym. Takiej dekoracji nie musisz nawozić, przycinać, nie wymaga podlewania. Nie potrzebuje światła i sprawdzi się tam, gdzie wilgotność powietrza jest wysoka. Mech płaski lubi wilgoć i można go umieścić nawet w łazience, ponieważ sprawdzi się tam, gdzie wilgoć jest na poziomie 40-60.

W zależności od tego, jaką powierzchnią dysponujesz, możesz zdecydować się zarówno na niewielki panel ścienny z mchu chrobotka, jak i na większe obrazy z mchu. Rozmiar dekoracji nie ma znaczenia, ponieważ już sama obecność roślinności pozytywnie wpływa na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu i działa kojąco na nerwy. Kompozycja z mchu pobiera niezbędna do utrzymania świeżości wilgoć, a więc mech w domu nie jest rośliną wymagającą. U nas zamówisz panele z mchu na wymiar, dopasowane w 100% do wnętrz w Twoim domu. Wówczas zapewnisz sobie akcent z najbardziej oryginalnych elementów współczesnego designu wnętrz.

Obrazy z mchu i drewna – Dekoracje ścienne

Ściana z mchu chrobotka reniferowego: dekoracja inna niż wszystkie

Ściana z mchu chrobotka reniferowego to dekoracja faktycznie inna niż wszystkie. Nie jest to klasyczny obraz. Mech dekoracyjny to porost mający naturalne zabarwienie. Wprowadzi więc relaksujący klimat do Twojego domu. Łatwy i szybki montaż na ścianie sprawi, że od razu po dostarczeniu stworzysz ciekawą kompozycję.

Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto