Mapa świata na ścianę: idealna do zaznaczania odwiedzonych miejsc

Jesteś równocześnie miłośnikiem podróży i dobrego stylu? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową dekorację, jaką jest mapa świata na ścianę. Idealnie nadaje się ona na ścianę do zaznaczania odwiedzonych już przez Ciebie miejsc. Jest to również świetny pomysł na prezent dla podróżnika. Wnętrza, w jakich znajdzie się taka personalizowana mapa, bez wątpienia będą wyglądały niebanalnie.

Mapa do oznaczania podróży: najlepszy prezent dla podróżnika

Mapa świata do zaznaczania pinezką miejsc już odwiedzonych to najlepszy prezent dla osób, które uwielbiają podróżować. Jeśli wręczysz taki podarunek bliskiemu obieżyświatowi, to z pewnością będzie on zadowolony. Nie tylko będzie mógł oznaczać miejsca, które już zobaczył, ale też zaplanuje kolejne, wymarzone eskapady. Korkowa mapa świata wykonana jest bardzo solidnie, wobec czego nie zniszczy się, kiedy jej właściciel zachce szpilką przyczepić kolejne miejsca. Ponadto mapa podróży ma charakter dekoracyjny. Taka pamiątka na pewno wzbudzi przyjemne wspomnienia w osobie, której zostanie wręczona.

Mapa do zaznaczania miejsc oraz zdjęć z podróży to idealny prezent również dla osób interesujących się geografią. Staranne wykonanie pozwoli małym i dużym odkrywcom zaznaczać punkty na całym świecie.

Mapa świata na ścianę

Mapa świata na ścianę

Personalizowana mapa świata do zaznaczania odwiedzonych miejsc: obowiązkowa dekoracja w domu podróżnika

Personalizowana mapa świata na ścianę do zaznaczania miejsc już odwiedzonych to dodatek aranżacyjny, jaki możesz powiesić również w swoim domu. Rozmiar oraz kolorystykę mapy możesz wybrać indywidualnie. Mapa wykonana na podstawie Twojego indywidualnego projektu wyglądać będzie efektownie. Dopasujesz ją świetnie do swojego salonu albo gabinetu. Płótno o wskazanej przez Ciebie w zamówieniu powierzchni pozwoli przypiąć dokładnie tyle szpileczek z każdej podróży, aby utrzymana została dbałość o szczegóły z danego miejsca. Zaglądając na mapę w jesienne i zimowe wieczory, możesz odbyć każdą swoją podróż po raz kolejny. Dołożymy wszelkich starań do tego, aby wydruk był maksymalnie spersonalizowany.

Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto