Polski producent drewnianych map świata. Szybki czas realizacji.

Start » Blog » Realizacje Klientów » Drewniana mapa świata na ścianie w jadalni

Drewniana mapa świata na ścianie w jadalni

Drewniana mapa świata - dekoracja ścienna do jadalni

Drewno w domowych aranżacjach jest elementem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Idealnie sprawdza się ono zarówno w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym, skandynawskim, jak i rustykalnym, dodając wnętrzom ciepła, które jest tak bardzo potrzebne w długie jesienne i zimowe wieczory. Potrafi pięknie ożywić kuchnię, ozdobić salon, a nawet sprawić, że wystrój łazienki będzie bardziej wyszukany.

Nasza Klientka, Pani Agnieszka wraz ze swoim kotem, doceniła urok drewnianej mapy świata w kolorze dąb i zastosowała ją jako dekorację na ścianę w jadalni. Drewniana mapa wraz z dębowym stołem stworzyła duet idealny i zupełnie wyjątkowy!

Całość aranżacji uzupełnia stylowa drewniana róża wiatrów w kolorze dąb – tym samym, w którym wybrana została mapa.

Profil Autora
CEO Firmy Sikorka | +48783517443 | biuro.sikorka@gmail.com

Cześć, nazywam się Marian Sikora i jestem założycielem Firmy Sikorka w której od 2018 roku produkujemy drewniane mapy świata na ścianę i inne dekoracje ścienne. Jest doświadczonym projektantem map drewnianych. Moja wszechstronne doświadczenie i kwalifikację pozwoliły osiągnąć sukces. Moją drogę zawodowa rozpocząłem w branży IT, gdzie przez wiele lat zajmowałem się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem graficznym, programowaniem oraz realizacją kampanii marketingowych. Z czasem jednak zapragnąłem zmiany i postanowiłem przenieść swoją pasję do tworzenia w bardziej namacalny.