Polski producent drewnianych map świata. Szybki czas realizacji.

Start » Blog » Ozdoby na ścianę » Drewniane ozdoby do domu – Ściana wspomnień dla pasjonatów

Drewniane ozdoby do domu – Ściana wspomnień dla pasjonatów

Współpraca B2B - dla dystrybutorów i partnerów | Sikorka.net

Drewniane mapy świata – jak wszystkie drewniane ozdoby do domu od Sikorki – są dekoracją wykonaną z wysokiej jakości materiałów, jednakże nie jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla podróżników. Oczywiście z jej pomocą można wyrazić własne zainteresowania, plany, a nawet marzenia związane z wyjazdami czy odkrywaniem świata, ale nie tylko. Mapa świata na ścianę będzie z całą pewnością ozdobą niebanalną, która sprawdzi się również w domu osób preferujących ciszę, spokój i odpoczynek we własnych czterech ścianach. Dekoracja ta świetnie nadaje się również do pokoju dziecięcego.

Wyjątkowe dekoracje drewniane na ścianę

W przeciwieństwie do oklepanych już map zwykłych, klasycznych czy też takich, które można zdrapywać, ta jest bardzo oryginalna i nadaje wnętrzu wyjątkowości. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja nad biurkiem, bądź łóżkiem. Bardziej kreatywni mogą również zaznaczać na niej swoje miejsca podróży, bądź też lokalizacje, które dopiero chcą zwiedzić. Dla dzieci może pełnić ona niejako funkcję naukową, a zarazem poznawczą, dzięki której maluch odnajdzie w sobie pasję odkrywania nowych państw.

Mapa świata na ścianę ponadto świetnie nadaje się na przykład do przedpokoju. Może ona w ten sposób zasygnalizować gościom już od samego niemal progu, że mają do czynienia z osobami, które posiadają ciekawą pasję, bądź też lubią niebanalne dodatki. Jest to zatem idealna okazja do rozpoczęcia ciekawej rozmowy z naszymi gośćmi, a – kto wie – być może nawet do odkrycia wspólnych tematów czy chociażby i hobby.

Różnorodność zastosowań drewnianej mapy na ścianę

Drewniana mapa świata na ścianę to niewątpliwie ozdoba niebanalna i sprawdzająca się w niemal każdym domu. Jest ona wykonana z najwyższej jakości sklejki naturalnej, której grubość wynosić sześć milimetrów. Na ścianie prezentuje się ona niemal perfekcyjnie, nadając wnętrzu egzotycznego charakteru i atmosfery, której wręcz nie da się opisać.

Sikorkowa drewniana mapa na ścianę jest dostępna w trzech wersjach językowych: polskiej, niemieckiej, a także angielskiej. Co ważniejsze, jej podstawowa forma posiada również wyodrębnione granice wszystkich państw oraz kontynentów. Istnieje jednak także możliwość zakupu map bez granic.

Należy również nadmienić, że drewniane mapy świata na ścianę dostępne w sklepie Sikorka.net są oferowane w czterech wersjach kolorystycznych. Mogą być wykonane z Dębu (Oak), Orzecha (Walnut), Naturny (Natural), a także Palisandra (Rosewood). Dzięki temu zatem istnieje możliwość dopasowania ich do wnętrza własnego domu, bądź mieszkania pod względem koloru.

Mapy te świetnie nadają się do aranżacji nowoczesnych, kolonialnych, rustykalnych, a także skandynawskich oraz prowansalskich i tym podobne. Można z ich pomocą odmienić każde wnętrze bez konieczności przeprowadzania kosztownych remontów czy też kupowaniach szeregu innych, niejednokrotnie drogich dekoracji.

Drewniana mapa świata - ściana wspomnień dla pasjonatów

Drewniana mapa na ścianę dostępna w sklepie Sikorka.net to doskonały element nie tylko dekoracyjny. Przedmiot ten może posłużyć – jak już wspomniano – podróżnikom do oznaczania miejsc, które już odwiedzili, bądź też planują odwiedzić. Określa się to tak zwaną ścianą wspomnień, które ma zarówno mieszkańcom, jak i gościom oznajmiać o podróżach oraz przywoływać miłe wspomnienia, a także ciekawe doświadczenia.

Mapy te idealnie więc nadają się do domu każdego, kto pasjonuje się podróżami. Z całą pewnością spełni się w swojej roli o niebo lepiej w stosunku do tak zwanych map zdrapywanych, ponieważ – w razie potrzeby – istnieje możliwość zmiany ich oznaczenia, czego nie można dokonać w przypadku drugiego rodzaju map. Wysokiej jakości sklejka drewniana jest w stanie znieść niemal nieskończone zmiany i oznaczenia, a także posłużyć zainteresowanym przez bardzo długi okres czasu.

Jest ona odporna nie tylko na kurz, ale również i znak czasu, a także inne czynniki, takie jak między innymi promienie słoneczne wpadające przez okno. Należy także podkreślić fakt, iż nasza firma załącza do każdej mapy szablon w formacie jeden do jednego, tak aby ułatwić naszym Klientom montaż map i właściwe “przyłączenie” wszystkich jej elementów w jedną całość.

Drewniane ozdoby do domu i nie tylko

Dekoracje na ścianę – o czym należy wspomnieć – są świetnym pomysłem nie tylko do domu, bądź mieszkania. Błędnie sądzi się, że to właśnie w prywatnych, przysłowiowych czterech ścianach są one najważniejsze i to tam w głównej mierze należy je umieszczać. Jest to jednak zły tok myślenia, ponieważ elementy tego typu świetnie nadają się również do innych pomieszczeń.

Warto więc pomyśleć o zamontowaniu drewnianej mapy świata na ścianie we własnym biurze, wysyłając tym samym jasny sygnał swoim kontrahentom i współpracownikom, że podróże to jeden z ważnych elementów naszego życia, bądź też w biurze podróży, gdzie mapa tego typu sprawdzi się niemal perfekcyjnie. Będzie ona pewnego rodzaju zachętą do skorzystania z usług firmy i motywacją do rozpoczęcia odkrywania świata.

Nie można zapominać także o tym, że drewniana mapa świata na ścianę będzie perfekcyjną dekoracją między innymi w kawiarniach, restauracjach, klubach oraz klubokawiarniach. Wyśle ona do klientów sygnał, że znajdują się w miejscu, w którym mogą skosztować przeróżne smaki świata, a nawet poznać je bliżej. Niektóre lokale tego typu oferują również sprzedaż między innymi kaw, herbat i tym podobne sprowadzanych z różnych stron świata. Ich uzupełnieniem właśnie mogą być wspomniane mapy świata wykonane ze sklejki drewnianej.

Ważną kwestią jest również to, że na takich mapach można zaznaczać kraje, z których firma akurat posiada przedmioty w sprzedaży, bądź też – w przypadku biur i firm międzynarodowych – państwa, z którymi współpracują. Będzie to więc przekaz niebanalny, a zarazem taki, który przykuje w sposób skuteczny uwagę niemalże każdego.przedmiotu.

Ciekawym pomysłem wydaje się również możliwość zamieszczenia ich na lotnisku – międzynarodowym, bądź lokalnym, a także w hangarze, w którym mapa będzie informowała o przebytych podróżach lub też dopełni oryginalne zainteresowania lotnicze.

Drewniane mapy świata na ścianę mogą Państwo zakupić w dwóch wersjach – z granicami oraz nazwami państw, bądź też bez tego typu dodatków. Dekoracje te są oferowane w kilku różnych rozmiarach. Można je dobrać zatem według własnych potrzeb i preferencji. Ich ceny są uzależnione właśnie od wymiarów map, a także materiału, z jakiego mają zostać wykonane. Świetnie spełnią swoją funkcję w niemal każdym miejscu czy pomieszczeniu, w jakim zostaną użyte. Nie można również nie wspomnieć o tym, że ich wykorzystanie jest uzależnione tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni i miejsc, jakie mamy do dyspozycji.

Mapy świata wykonane z drewna będą więc nadawać się niemalże do każdej lokalizacji. Spełnią swoje zadanie i sprawią, że każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego i nietuzinkowego charakteru i atmosfery.

Sikorka.net - firma godna zaufania

Jeśli jeszcze nie zdecydowali się Państwo na zakup naszej drewnianej mapy świata na ścianę, to pragniemy poinformować, że w naszej ofercie znajdują się również inne nietuzinkowe i niespotykane nigdzie indziej projekty, które z całą pewnością przypadną Państwu do gustu i trafią niemalże do każdego serca. Pomimo że wspomniana już mapa jest jednym z najważniejszych przedmiotów dostępnych na naszej stronie, to jednak nasz asortyment nie kończy się tylko i wyłącznie na tym przedmiocie.

Nasza firma Sikorka.net to marka zajmująca się dekoracjami zarówno do domów i mieszkań, jak też i biur. Nasza pracownia to miejsce, w którym staramy się tworzyć przedmioty, jakich nie widział świat. Warto również zaznaczyć, że w swoją pracę wkładamy całe serce i pasję. Jesteśmy marką, która dokłada wszelkich starań, by produkty były jak najwyższej jakości, a klienci – zadowoleni

Swoje dzieła tworzymy w oparciu o wiedzę z zakresu aranżacji wnętrz, jak i technologii, co sprawia, że nasze możliwości są wręcz nieograniczone. Należy także nadmienić, że staramy się każdorazowo podejść do naszych klientów z profesjonalizmem. Próbujemy doradzić, a także być w stałym kontakcie z Państwem na każdym etapie naszej współpracy, od zamówienia przez proces produkcyjny aż po wysyłkę przedmiotu.

Profil Autora
CEO Firmy Sikorka | +48783517443 | biuro.sikorka@gmail.com

Cześć, nazywam się Marian Sikora i jestem założycielem Firmy Sikorka w której od 2018 roku produkujemy drewniane mapy świata na ścianę i inne dekoracje ścienne. Jest doświadczonym projektantem map drewnianych. Moja wszechstronne doświadczenie i kwalifikację pozwoliły osiągnąć sukces. Moją drogę zawodowa rozpocząłem w branży IT, gdzie przez wiele lat zajmowałem się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem graficznym, programowaniem oraz realizacją kampanii marketingowych. Z czasem jednak zapragnąłem zmiany i postanowiłem przenieść swoją pasję do tworzenia w bardziej namacalny.