Dodatki do map świata

Show Filters

Dodatki do drewnianych map to gadżety, dzięki którym pokochasz swoją drewnianą mapę jeszcze bardziej!

Drewniana mapa na ścianę

Drewniane mapy świata to niewątpliwie nasz największy hit i bestseller. Jako pierwsi zajęliśmy się ich produkcją w Polsce i spopularyzowaliśmy trend. Są fantastyczną dekoracją, która sprawdzi się w każdym stylu, zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. A wszystko to za sprawą użytego do ich wykonania tworzywa, czyli ponadczasowego drewna.

Drewnianą mapę możesz zawiesić na ścianie w salonie, kuchni, sypialni, pokoju dziecka, korytarzu, gabinecie czy biurze – gdzie tylko zechcesz. Dzięki kilku wariantom rozmiarowym i kolorystycznym dopasujesz ją do każdego wnętrza.

Dodatki do drewnianych map

Nasze drewniane mapy to przepiękna i wyjątkowa dekoracja. Jednak dzięki drewnianym dodatkom możesz urozmaicić ich wygląd jeszcze bardziej i nadać im indywidualnego charakteru. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne drewniane pinezki i różę wiatrów, ale także podpisy do oceanów, symbole górskie oraz morskie, zwierzęta świata, symbole miast i środki lokomocji.

Każdy znajdzie coś dla siebie, czyli szeroki wybór drewnianych dodatków

Górskie symbole to nie tylko model gór, ale także buty trekkingowe, lornetka, namiot, kompas czy ognisko. Jeśli jesteś fanem górskich wędrówek będziesz mógł na swojej mapie zaznaczyć nie tylko zdobyte szczyty, ale także miejsce, w którym rozbiłeś namiot albo rozpaliłeś ognisko. W przypadku wzorów Marina oprócz fal i statków, które najbardziej kojarzą się z żeglugą, znajdziesz także latarnie morskie, kotwice czy muszle. Zestaw ze środkami lokomocji obejmuje trzy rodzaje transportu: statki, balony i samoloty. Choć wiemy, że podróże balonem nie należą do powszednich, jesteśmy pewni, że niejeden z Was ma swój pierwszy lot za sobą. Szczególnie, że zaraz po Francji, byliśmy pionierami w samodzielnych eksperymentach w tej dziedzinie!

Symbole miast to kolejna gratka dla prawdziwych podróżników. Dzięki nim możesz zaznaczyć na swojej mapie wszystkie ciekawe miejsca, które odhaczyłeś na swojej liście „to see”. Cudownie będzie zapełniać mapę o kolejne dodatki!

Najwyższa jakość

Wszystkie dodatki o drewnianych map z solidnej sklejki bukowej, dostępnej w czterech wariantach kolorystycznych: naturalny, dąb, orzech oraz palisander. Symbole wycinamy za pomocą lasera, następnie pokrywamy wybranym przez Ciebie kolorem. Ostatnim krokiem jest zabezpieczenie produkty ekologicznym olejem lnianym. Na każdym etapie realizacji dokładamy wszelkich starań, aby w Twoje ręce oddać produkt o najwyższej jakości.