Drewniany obraz państwa

Show Filters

Drewniane obrazy to modernizm XXI wieku

Wnętrza opowiadają nasze historie. Co raz łatwiej nadać im indywidualny kształt, pokazać co lubimy jak spędzamy czas. Drewniane obrazy to unikalne połączenie świata natury, architektury  oraz stylistyki wielkich miast. To klucz do ponadczasowych aranżacji, które szybko nam się nie znudzą. Motyw graficzny i kolorystyczny to element łączący przedmioty we wnętrzu.

Obrazy Sikorka.net są jedną z najpiękniejszych dekoracji każdego wnętrza. Wykonane są z dobrej jakości naturalnych materiałów z dużą uwagą i dbałością o detale wykorzystując nowoczesne technologie, które finalnie pozwalają nam otrzymać wysokiej jakości unikalny produkt otoczony piękną, elegancką dębową ramką.

Świetnie zachowane proporcje oraz szczegółowość mapy lub planu miasta sprawiają, że będzie on idealnym podarunkiem dla osoby zafascynowanej określoną dascynacją lub miejcem, a także dla tych, którzy wiążą z nimi plany na przyszłość.

Jednocześnie, staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w związku z czym oprócz możliwości zmiany rozmiarów obrazu, dajemy także opcję wyboru kolorystyki ramy. Oprócz naturalnego, dębowego koloru dostępny jest również orzech oraz palisander. Zachęcamy do dokładnego obejrzenia wariantów kolorystycznych i dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb oraz ogólnego wystroju pomieszczenia.

Oprócz szerokiej gamy miast, które na stałe znajdują się w naszej ofercie, dajemy również możliwość wyboru lokalizacji, która jest Państwu szczególnie bliska, a nie znajduje się na naszej stronie. W takiej sytuacji zachęcamy do nabycia personalizowanego obrazu miasta lub syboliki danego regionu.