Foto obrazy ze zdjęcia na drewnie

Show Filters

Foto obrazy ze zdjęcia to idealna pamiątka dla Ciebie i dla Twoich bliskich. To wyjątkowa dekoracja ścienna, która swoimi żywymi kolorami uatrakcyjni niejedno wnętrze.

Foto obrazy ze zdjęcia – unikatowa drewniana dekoracja

Obrazy zdobią ściany naszych domów i mieszkań od wielu stuleci, jednak foto obrazy ze zdjęcia wygrzebanego w rodzinnym albumie to przepis na stworzenie ciekawej, rodzinnej dekoracji. Oprócz oczywistych walorów dekoracyjnych obraz będzie pełnił rolę sentymentalną i symboliczną dla wszystkich domowników.

Każdy z nas ma w swoich aparatach cyfrowych i komórkach masę zdjęć, które czekają na wydruk. Ile razy rzuciłeś już zdaniem „muszę w końcu przejrzeć te zdjęcia i część z nich wywołać”? Dobrze wiesz, że zdjęcia wydrukowane mają swoją duszę. Podobnie jest z foto obrazami – to doprawdy wyjątkowa pamiątka. Twoje prywatne dzieło sztuki.

Druk UV: nowoczesna technologia dla wymagających

Wydruk zdjęć na drewnie możliwy jest dzięki nowoczesnej technice UV, która sprawia, że obrazy charakteryzują się niebywale żywymi i intensywnymi kolorami. Dodatkowo zachwycają wysokiej jakości naturalną sklejką. Foto obrazy ze zdjęcia to połączenie nowoczesności i naturalności dzięki czemu wzbogacą każde wnętrze.