Polski producent drewnianych map świata. Szybki czas realizacji.

Start » Blog » Ozdoby na ścianę » Drewniany obraz miasta – 3 razy na tak!

Drewniany obraz miasta – 3 razy na tak!

Jeśli wahasz się nad prezentem urodzinowym albo nie wiesz jaką dekorację wybrać na ścianę w Twoim salonie czy sypialni, to za chwilę rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. Gdyby drewniany obraz miasta brał udział w show “Mam talent!“, to na pewno przeszedłby do finału. Poniżej dowiesz się dlaczego.

Drewniany obraz miasta, czyli sposób na tęsknotę

Chyba każdy z nas ma jakieś ulubione miasto, do którego lubi wracać. Może to Łódź, w której studiowałeś i spędziłeś pierwsze lata swojej oficjalnej dorosłości? Poznań, w którym znalazłaś swoją pierwszą poważną pracę albo Gdańsk, do którego lubiłaś jeździć w lipcu? A może z sentymentem wracasz do krakowskich uliczek i tamtejszych knajpek?

Jesteśmy przekonani, że prawie każdy z nas ma słabość do jakiegoś miejsca. Natomiast geneza tych uczuć bywa z goła odmienna, bo każdy z nas ma inną historię i zupełnie odmienny bagaż doświadczeń oraz wspomnień. Może myśli pchają Cię często w stronę Wrocławia, bo dwadzieścia lat temu z dziecięcą radością szukałaś tamtejszych krasnali? I lubisz tam wracać także teraz, żeby choć na chwilę przenieść się do cudownych, dziecięcych chwil…

Jeśli Twoje ukochane miasto znajduje się daleko od Ciebie, a Ty niewątpliwie za nim tęsknisz, to drewniany obraz miasta jest fantastycznym sposobem na to, żeby Cię nieco do niego przybliżyć. A przy okazji nadać Twojemu wnętrzu nieco charakteru! Ta cudowna dekoracja ścienna będzie miłym akcentem, który codziennie wprawi Cię w wyśmienity nastrój i przywoła przyjemne wspomnienia. 

Ozdoba, która wprawia w zachwyt

Drewniany obraz miasta to wyjątkowy gadżet, który odmieni każde pomieszczenie. Obraz jest wypalany w sklejce wysokiej jakości, która jest odporna na wszelakie uszkodzenia. Naturalne materiały wykorzystane do jego wykonania gwarantują niepowtarzalną jakość, a kolorystyka idealnie wkomponowuje się w każde wnętrze, zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Całość otacza elegancka, dębowa ramka dostępna w trzech wariantach kolorystycznych – dąb, orzech i heban. Możesz wybrać taką kolorystykę, która świetnie zgra się z Twoim wystrojem albo zdecydować się na taką, która totalnie się od niego różni i tym samym dodać nieco kontrastu.

Drewniany Obraz Miasta

Drewniany obraz to świetnie zachowane proporcje miasta wraz z jego dzielnicami, ulicami, drogami, parkami, rzekami czy jeziorami. W zasadzie, gdyby nie gabaryty i materiał, z którego jest wykonany, mógłby posłużyć za tradycyjną mapę sprzed ery GPS. I wcale sobie nie żartujemy! Obraz został wykonany z niebywałą starannością o detale. Możesz znaleźć na nim także najważniejsze punkty w mieście czy jego zabytki.

Drewniany obraz miasta jako wyjątkowy prezent

Obraz miasta to niewątpliwa gratka dla prawdziwych fanów miejskiej urbanistyki, choć może przypaść do gustu również tym, którzy stronią od wielkich aglomeracji i lubią oglądać je tylko na ścianie czy w filmie. Urbanistyka wielkich miast zachwyca bowiem nie tylko typowych mieszczuchów. Niemniej, drewniany obraz miasta może okazać się nie tylko świetnym dodatkiem, który zwieńczy wystrój Twojego salonu czy biura, ale także pomysłem na prezent, nad którym głowisz się od kilku tygodni.

Wszyscy doskonale wiemy, że wybór odpowiedniego podarunku przysparza czasami niemałych problemów. Zazwyczaj chcemy, aby prezent był nie tylko gustowny, ale przede wszystkim wyjątkowy i zaskakujący. Czasami marzy nam się, żeby wycisnął też kilka łez wzruszenia. No i żeby przypadkiem nie trafił na dno szafy. Drewniany obraz miasta z całą pewnością trafi na ścianę – to wyjątkowa dekoracja, która ucieszy każde oko. Czy wzruszy? Z całą pewnością! Choć nie ręczymy za tych najbardziej twardych zawodników, których nie rusza nawet zatonięcie Titanica.

Doskonałość w naszym wydaniu

Drewniany obraz miasta to wyjątkowy produkt, który po zawiśnięciu na Twojej ścianie (albo na ścianie obdarowanej przez Ciebie osoby), będzie zachwycał każdego. Jeśli znasz perfekcjonistę, któremu nie umknie choćby drobne odstępstw od normy, możesz śmiało postawić go przed naszym obrazem. Jedynym co od niego usłyszysz będzie słowo “perfekcja”, które idealnie opisuje nasz wyjątkowy produkt. Dokładamy bowiem wszelkich starań, aby każdy produkt naszego autorstwa był przykładem prawdziwego rzemiosła.

Profil Autora
CEO Firmy Sikorka | +48783517443 | biuro.sikorka@gmail.com

Cześć, nazywam się Marian Sikora i jestem założycielem Firmy Sikorka w której od 2018 roku produkujemy drewniane mapy świata na ścianę i inne dekoracje ścienne. Jest doświadczonym projektantem map drewnianych. Moja wszechstronne doświadczenie i kwalifikację pozwoliły osiągnąć sukces. Moją drogę zawodowa rozpocząłem w branży IT, gdzie przez wiele lat zajmowałem się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem graficznym, programowaniem oraz realizacją kampanii marketingowych. Z czasem jednak zapragnąłem zmiany i postanowiłem przenieść swoją pasję do tworzenia w bardziej namacalny.

Ostatnie wpisy