Polski producent drewnianych map świata. Szybki czas realizacji.

Instrukcja montażu drewnianej mapy świata

Dziękujemy za wybór naszego produktu! Montaż naszej mapy jest bajecznie prosty. W paczce znajdziesz kontynenty takie jak Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Grenlandia, Euroazja, Afryka i Australia oraz 24 wyspy umieszczone w formatce. Znajdziesz również szablon montażu w postaci dużego arkusza szarego papieru na którym są wydziurkowane kontynenty i wyspy. 

Do montażu będą potrzebne:

  • taśma malarska, którą przykleisz szablon do ściany;
  • nożyk montażowy który będzie pomocny przy wyrwaniu kontynentów z papierowego szablonu oraz ułatwi wyciągnięcie małych wysp z formatki;
  • klej montażowy lub rzepy którym przykleisz wszystkie elementy mapy.

Montaż Drewnianej Mapy Śwata

Krok po kroku

Krok 1. Zamontuj szablon montażu za pomocą taśmy malarskiej na ścianie.

Krok 2Montaż zacznij od wyrwania z papierowego szablonu jednego z obrysów kontynentów np. Australii przy pomocy nożyka z naszego zestawu montażowego. 

Uwaga Nie wyrywaj z szablonu  wszystkich obrysów kontynentów jednocześnie,  gdyż może to utrudnić montaż.

Krok 3. Przyklej mapę do ściany. W przypadku gdy wybraliście Państw montaż za pomocą kleju Należy nałożyć klej na tył mapy w postaci “zygzaka” lub “punktów”. W przypadku wyboru montażu na rzepy. Zrywamy folię zabezpieczającą i przyklejamy rzep do mapy po czym zrywamy folię zabezpieczająca z drugiej strony i przyklejamy do ściany.

Krok 4. Postępuj analogicznie z każdym elementem znajdującym się w paczce.

Wyrwij -> Nałóż klej lub rzepy -> Przyklej   

Krok 5. Po zamontowaniu dużych elementów przystąp do przeklejenia małych wysp. Aby to zrobić należy wyciąć małe wysypy z formatki drewnianej patrz krok 6. 

Krok 6. Wyjmowanie małych wysp z formatki. Przetnij “dziubki nożykiem z zestawu. Możesz sie wspomagać obcinaczem w celu usunięcia wszelkich niedoskonałości. 

Współpraca B2B - Dla Dystrybutorów I Partnerów | Sikorka.net

Krok 7. Po przyklejeniu wszystkich elementów. Zdejmij szablon ze ściany.