Drewniane podstawki pod talerz

Show Filters

Drewniane podstawki pod talerz ochronią Twój blat i stół od uszkodzeń i zabrudzeń. To niewielki dodatek, który sprawi że serwowane potrawy będą wyglądać smakowiciej!

Drewniane podstawki pod talerz – hit czy kit?

Podstawki pod talerz nie są wcale zbędnym gadżetem, chociaż przy urządzaniu kuchni nie sięgasz po nie w pierwszej kolejności. Najpierw zastanawiasz się nad odpowiednimi garnkami, patelniami, później przychodzi czas na wybór zastawy stołowej i sztućców, przyborów kuchennych, przyprawników czy wszelakich opakowań na kawy, herbaty albo makarony. Czy ktoś podczas urządzania kuchni myśli w ogóle o podstawach pod talerze albo pod kubki? Raczej nie.

Przy urządzaniu kuchni warto jednak pamiętać, że drobne, z pozoru nieznaczące, dodatki budują atmosferę wnętrza. Drewniane podstawki pod talerze sprawią, że nakrycie stołu będzie znacznie ciekawsze. Kolorowy talerz w połączeniu z drewnianą podstawką zrobi prawdziwą furorę. A dodatkowo ochroni stół lub obrus od ewentualnych zabrudzeń.

Podstawki pod talerz – nowe oblicze Twojej kuchni

Podstawki warto kupić już na samym początku – Twoja kuchnia lub jadalnia nabierze znacznego potencjału dekoracyjnego. Nasze drewniane podkładki pod talerz wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. W tym wypadku postawiliśmy na wytrzymałe drewno bukowe oraz warstwę filcu, która ochroni Twoje meble przed zarysowaniami i wysokimi temperaturami.

Wybór drewnianych dekoracji to strzał w dziesiątkę. To wyjątkowy surowiec, który jest zdrowy dla środowiska i naszego zdrowia, ale jest także bardzo wytrzymały. Zakup drewnianych dodatków to w zasadzie drobna inwestycja w trwałe produkty służące przez lata.