Drewniana mapa świata z granicami i nazwami państw to wspaniała dekoracja na ścianę do biura i domu.  Nasze drewniane mapy świata 3d z granicami i nazwami państw są tworzone z pasją i niezwykła starannością. Starym się aby nasza mapa świata z granicami i nazwami państw była wyjątkową dekoracją ścian.

Drewnienie mapy świata z granicami i nazwami państw doskonalone nadają się dla podróżnika. Ale również dla osoby kochającej piękno i niepowtarzalny klimat. Wiemy że jeśli Państwo kupicie naszą niepowtarzalną dekorację na ścianę jaką jest drewniana mapa świata 3d z granicami i nazwami państw z pewnością nie będziecie żałować wyboru. Nasze mapy świata występują w wielu wariantach kolorystycznych takich jak drewniana mapa świata w kolorze: palisander, naturalny, orzech oraz dąb. Warto wspomnieć o tym że poza drewnianymi mapami świata z granicami i nazwami państw  występują również mapy z granicami państw oraz i bez granic. Zadbaj o swoje wnętrze. Udekoruj swoje wnętrze naszą drewnianą dekoracją na ścianę z granicami.

Montaż drewnianych mapy świata z granicami i nazwami państw jest bardzo prosty. Do naszego produktu dostarczamy instrukcję montażu która ułatwi Państwu montaż naszych map.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Show sidebar

Drewniana Mapa Świata – Konfigurator

113,99 648,00 
Drewniana mapa świata o wymiarze z wygrawerowanymi granicami państw wykonana ze sklejki naturalnej 6 / 12 lub 18 mm. Wybierz idealny dla Ciebie rozmiar mapy. Drewniana mapa składa się z  7 dużych elementów, 24 małych wysp oraz instrukcji montażu.