Drewniana mapa to wspaniała dekoracja na ścianę do biura i domu.  Nasze drewniane mapy świata 3d są tworzone z pasją i niezwykła starannością. Starym się aby nasza mapa była wyjątkową dekoracją ścian. Drewnienie mapy świata doskonalone nadają się dla podróżnika. Ale również dla osoby kochającej piękno i niepowtarzalny klimat. Wiemy że jeśli Państwo kupicie naszą niepowtarzalną dekorację na ścianę jaką jest drewniana mapa świata 3d z pewnością nie będziecie żałować wyboru. Nasze mapy świata występują w wielu wariantach kolorystycznych takich jak drewniana mapa świata w kolorze: palisander, naturalny, orzech oraz dąb. Warto wspomnieć o tym że drewniane mapy  występują w wariantach bez granic państw, granicami państw oraz z granicami i nazwami państw. Zadbaj o swoje wnętrze. Udekoruj swoje wnętrze naszą drewnianą dekoracją na ścianę.

Montaż drewnianych mapy jest bardzo prosty. Do naszego produktu dostarczamy instrukcję montażu która ułatwi Państwu montaż naszych map.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Show sidebar
Hot
Close

Drewniana Mapa Świata – Konfigurator

113,99 999,00 
Drewniana mapa świata o wymiarze z wygrawerowanymi granicami państw wykonana ze sklejki naturalnej 6 / 12 lub 18 mm. Wybierz idealny dla Ciebie rozmiar mapy. Drewniana mapa składa się z  7 dużych elementów, 24 małych wysp oraz instrukcji montażu.
Close

Róża wiatrów na ścianę

15,00 115,00 
Idealne rozwinięcie koncepcji drewnianej mapy świata.  Róża wiatrów wzbogaci wygląd mapy i da jej wyjątkowy charakter. Dysponujemy 7 rozmiarami róży