Drewniana mapa Europy

Wyświetlanie jednego wyniku

Drewniana mapa europy na scianę dekoracja na sciane sikorkanet dekoracja do domu

Drewniana Mapa Europy

180,00 544,80 

Drewniana Mapa Europy, podobnie jak Drewniana Mapa Polski, to fantastyczna dekoracja ścienna, która przyniesie wiele radości tym, którzy kochają europejskie wojaże. I podobnie, jak polski odpowiednik, niesie za sobą wartości edukacyjne.

Drewniana Mapa Europy idealna do pokoju dziecka

Oczywiście Drewniana Mapa Europy nie jest dedykowana wyłącznie do dziecięcych czterech kątów. Jednak ze względu na swoje niezaprzeczalne walory edukacyjne, jej usytuowanie w pokoju Twojej pociechy wydaje się bardzo kuszące. Mapa pozwoli Twojemu dziecku na przyswojenie geografii naszego kontynentu w przyjemny sposób.

Mapa posiada wypalone metodą laserową granice państw oraz ich stolic. Jeśli powiesisz ją nad biurkiem, przy którym dziecko spędza dość sporo czasu w okresie szkolnym, to z całą pewnością nieświadomie nauczy się wszystkich miast. A każdy z nas doskonale pamięta, że ta lista jest obowiązkowa na zajęciach z geografii… Drewniana Mapa Europy rozbudzi w Twoim dziecku chęć do odkrywania Świata!

Podróżnicza rewelacja

Nasza drewniana mapa poleca się także niepoprawnym podróżnikom. Zwiedzanie Europy jest obecnie banalnie proste, więc chętnie obieramy za cel podróży Hiszpanię, Portugalię, Włochy, Francję, Cypr, Norwegię, Szwecję, Czechy, Łotwę, Bułgarię, San Marino… Trochę musielibyśmy tutaj powymieniać! Niemniej, przekraczanie granic nie stanowi obecnie najmniejszego problemu, a zagraniczne wycieczki nie są już niczym nadzwyczajnym. Mimo to wciąż przynoszą wiele radości!

Jeśli lubisz podróże po europejskich krajach to Drewniana Mapa Europy będzie doskonałym gadżetem, na którym będziesz mógł zaznaczyć swoje wojaże. W naszym sklepie znajdziesz drewniane dodatki do map, na przykład pinezki, którymi będziesz mógł oznaczyć odwiedzone miejsca. W ten sposób stworzysz na przestrzeni lat niewyobrażalnie symboliczny dodatek aranżacyjny.

Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto