Drewniane mapy Polski

Wyświetlanie jednego wyniku

Drewniane Mapy Polski to idealna ścienna dekoracja dla tych, którzy kochają kraj nad Wisłą. To dodatek, który przyniesie wiele radości każdemu zapalonemu pasjonatowi geografii.

Drewniane Mapy Polski – edukacja ponad wszystko!

Chyba każdy z nas pamięta lekcje geografii w szkole podstawowej albo w niegdysiejszym gimnazjum, gdy pod tablicą recytowaliśmy wykute na pamięć miasta albo województwa. Niezbyt przyjemne, prawda? Nasza Drewniana Mapa Polski to świetna dekoracja, ale także faktyczna mapa z zaznaczonymi granicami i nazwami województw, nazwami miast oraz nazwami i oznaczeniami rzek. W zasadzie możemy śmiało napisać, że na naszą Mapę Polski przenieśliśmy stronę z atlasu. Dzięki temu może pomóc Twojemu dziecku w nauce.

Nasza drewniana mapa sprawi, że Twoja pociecha przyswoi geografię Polski w przyjemny i łatwy sposób. Nauka będzie o wiele spokojniejsza i zdecydowanie bardziej owocna. Jeśli powiesisz dekorację w zasięgu wzroku Twojego dziecka, to codzienne spoglądanie w jej kierunku sprawi, że geografię Polski będzie miał w małym paluszku!

W naszej ofercie znajdziesz także wersję europejską. Drewniana Mapa Europy to kolejny intrygujący dodatek z naszego sklepu. Obydwie mapy mogą zawisnąć w swoim sąsiedztwie i stworzyć niebanalny nastrój!

Drewniane Mapy Polski, czyli produkt z górnej półki

Wykonana z wysokiej jakości sklejki bukowej nada naturalności Twoim czterem kątom. Przy jej tworzeniu wykorzystujemy technologię laserową, która pozwala na niebywałą precyzję – wszystkie oznaczenia wypalamy z dokładnością co do milimetra. Hasło „doskonała” pasuje tutaj jak ulał.

Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto