Drewniane Zegary Ścienne

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Sortuj po cenie

Napiszemy to głośno: tradycyjne zegary ścienne wcale nie odchodzą do lamusa! Choć najczęściej używamy smartphonów, smartwatchów i tradycyjnych zegarków na rękę, to zegary ścienne wciąż cieszą się sporą popularnością. Przede wszystkim dlatego, że są świetną dekoracją i ożywiają wnętrze. Nie zawsze też używamy w domu komórki, więc zegar ścienny przydaje się chociażby podczas gotowania.

Szczęśliwi czasu nie liczą…

Wszyscy jednak wiemy, że wiedza na temat tego, która jest godzina, potrzebna jest nam do codziennego funkcjonowania. Żłobek, szkoła, praca, zakupy, zajęcia dodatkowe, wizyta u lekarza, spotkanie z przyjaciółmi, wywiadówka, trening… Żyjemy w ciągłym biegu i codziennie wykonujemy szereg obowiązków. Ciężko byłoby je wszystkie wypełniać bez znajomości godziny, prawda? Orientacja w czasie jest nam najzwyczajniej w świecie potrzebna. Chyba, że mamy tu ekspertów, którzy potrafią odczytać godzinę na podstawie Słońca…

Drewniane zegary ścienne: kombinacja klasycyzmu i nowoczesności

Zegary ścienne, które znajdziecie w naszej ofercie to doskonałe połączenie minimalizmu, nowoczesności i stylu eko. Niczym strzała Amora, trafią swoimi wskazówkami prosto w serce każdego miłośnika stylu naturalnego! Nasze drewniane zegary ścienne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów naturalnych. Stworzone z niebywałą starannością sprostają wymaganiom nawet najbardziej zatwardziałego perfekcjonisty.

W ofercie znalazły się m.in. drewniane zegary ścienne z motywem mapy miast Warszawy, Londynu czy Tokio, grawerami kontynentu Europy oraz nazw poszczególnych miast (Tokio, Nowy Jork, Los Angeles). Znajdziecie tu jednak także klasyczne zegary ścienne z wygrawerowaną tarczą – wśród 7 wzorów na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Bezgłośny zegar ścienny

Pamiętacie te bezsenne noce, podczas których zegar robił „tyk, tyk, tyk, tyk…”? I tę niemożność ponownego zaśnięcia, bo ten dźwięk wywiercał wam w głowie dziurę? Każdy z naszych zegarów posiada płynący mechanizm bez efektu tykania. Nasz zegar nie wyprowadzi was z równowagi i pozwoli spokojnie zasnąć, gwarantujemy!

Drewniane zegary ścienne od sikorka.net to dekoracje, które doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych stylach. Dostępne w czterech wariantach kolorystycznych – naturalny, dąb, orzech i heban, stworzą spójną i przyciągającą wzrok aranżację.

Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto