Zegary na ścianę classic

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Zegary na ścianę Classic to mała przyjemność dla tych, którzy kochają styl klasyczny. Idealnie skomponują się z Twoim wnętrzem i dodadzą od siebie nieco szyku. Drewno, z którego są wykonane, decyduje o ich wytrzymałości. To dekoracja, którą będziesz cieszyć się przez długie lata.

Minimalizm zamknięty w kole: zegary na ścianę Classic

W naszej ofercie znajdziesz kilka klasycznych modeli zegarów ściennych, które swą prostotą wzbudzą zachwyt każdego minimalisty. Każdy z zegarów posiada tarczę z wypalanymi laserowo cyframi rzymskimi. Najbardziej minimalistycznym egzemplarzem jest zegar ścienny Classic 4, który poza cyframi i naszym niewielkim logo, nie posiada żadnych dodatkowych elementów. Inne modele wyposażyliśmy w bardziej urozmaicone cyferblaty.

Każdy z zegarów możesz kupić w czterech wariantach kolorystycznych: naturalny, dąb, orzech i heban. Zegary posiadają także mechanizm płynący, czyli brak efektu tykania.

Zegary na ścianę Classic – przyjemny obowiązek

Zegar ścienny to dodatek bez którego nie wyobrażamy sobie domu. Od wieków zegary ścienne wiszą na ścianach i przypominają nam o tym, jak szybko upływa czas. Są jednak zdecydowanie praktycznym elementem wyposażenia i trudno byłoby się nam bez nich obejść. Orientacja w czasie to nie mrzonka lecz konieczność.

Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto