Zegary świata na ścianę

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Sortuj po cenie

Drewniane zegary świata na ścianę to elegancka dekoracja wykonana z wysokiej jakości sklejki bukowej. Jeśli jesteś fanem naturalnego stylu, to nasz gadżet z pewnością Cię  zainteresuje!

Zegary świata na ścianę idealne dla każdego rodzaju wnętrz

Drewniane zegary świata z motywem poszczególnych miast to połączenie minimalizmu i nowoczesnego designu. Dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi zharmonizują się w każdym wnętrzem, zarówno klasycznym, jak i skandynawskim, loftowym, vintage czy boho. Zegary występują w 4 wariantach kolorystycznych, wiec bez problemu dopasujesz je do charakteru swojego wnętrza.

Przyjemność dla każdego podróżnika

Motywem przewodnim zegarów są mapy poszczególnych miast oraz ich nazwy. Jeśli masz sentyment do któregoś z miejsc albo na koncie niezapomnianą wycieczkę, do której lubisz wracać, to nasz drewniany zegar będzie doskonałym dodatkiem, który będzie przypominał Ci o przyjemnych chwilach. Będzie także ciekawą pamiątką. Mapy i nazwy wypalamy nowoczesną technologią laserową, która gwarantuje niebywałą precyzję.

Przydatna domowy dodatek

Choć mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą, to przecież musimy wiedzieć ile mamy jeszcze czasu na wypicie pysznej, porannej kawy! Zegary ścienne to nieodzowny element każdego domu. Zerkamy w ich kierunku niezliczoną ilość razy, choć może nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę. Nie ulega jednak wątpliwości, że zegar ścienny ułatwia nam domowe funkcjonowanie.

Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto