Koszyk

O Firmie

[vc_row][vc_column offset=”vc_col-lg-6 vc_col-md-6″][vc_column_text]

Dlaczego warto zainteresować się nasza ofertą ?

[/vc_column_text][vc_column_text]Nasza firma Sikorka.net to odlotowa kraina dekoracji zajmująca się dekoracjami, ozdobami do Państwa domów lub biur. W naszej pracowni powstają nietuzinkowe projekty, które trafią do każdego serca.

Głównym produktem wykonywanym przez naszą firmę jest drewniana mapa świata występująca w różnych rozmiarach, grubościach, wariantach kolorystycznych, z grawerem nazw państw lub bez. Poza drewnianymi mapami wykonujemy rozmaite produkty, począwszy od dekoracji do pokoju dziecka, salonu, kuchni, skończywszy na dekoracji biur czy instytucji. Zawsze staramy się, aby nasz produkt był niepowtarzalny i nietuzinkowy.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column offset=”vc_col-lg-6 vc_col-md-6″ el_class=”about-testimonial”][vc_column_text]

Dlaczego warto zainteresować się nasza ofertą ?

[/vc_column_text][vc_accordion][vc_accordion_tab title=”Jakość”][vc_column_text]Dokładamy wiele starań aby nasze produkty były jak najwyższej jakości. Dbamy o zadowolenie klienta.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”Wiedza”][vc_column_text]Mamy wiedzę z zarówno aranżacji wnętrz, designu jak i wiedzę technologiczną. Łącząc to wszystko w jedno sprawia że mamy nieograniczone możliwości produkcji dekoracji do Państwa domów i biur.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”Profesjonalizm”][vc_column_text]Profesjonalna obsługa klienta. Informujemy o każdym kroku naszego klienta procesu produkcyjnego.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”Pasja”][vc_column_text]Wszystkie nasze prace realizujemy z pasją i z niezwykła starannością i dbałością o jakość.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][/vc_accordion][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chronione prawem patentowym

no. 007960455

Łatwy zwrot w ciągu 30 dni

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wysyłka międzynarodowa

Wysyłka do każdego zakątku świata

100% bezpieczne płatności

PayPal / Przelewy24 / Karty