Polski producent drewnianych map świata. Szybki czas realizacji.

Start » Blog » Prezenty » Obrazy z mchu i drewna – Dekoracje ścienne

Obrazy z mchu i drewna – Dekoracje ścienne

Obrazy z mchu i drewna – Dekoracje ścienne

Obrazy z mchu i drewna zachwycająca pięknem dekoracja na ścianę. Soczysta zieleń naszych produktów upiększy każde wnętrze. Wszystko za sprawą procesu stabilizacji, dzięki któremu naturalne liny eksponują swój niepowtarzalny wygląd i możliwości, nie wymagając od swoich właścicieli pomocy w zakresie czyszczenia czy zapewnienia dostępu do wody.

Obrazy z mchu i drewna: naturalna dekoracja na ścianę

Cenisz naturalne rozwiązania w wystroju wnętrz oraz niebanalne aranżacje w pomieszczeniach, dzięki jakim Twój dom zaprezentuje się oryginalnie? Sprawdź, jakie przygotowaliśmy obrazy z mchu chrobotka na plastrach drewna i przekonaj się, w czym tkwi ich niezwykłość. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u Nas dokładnie taką ozdobę, która spełni Twoje oczekiwania użytkowe i wizualne.

Obraz z mchu chrobotka - jakie ma właściwości?

Kompozycje takie jak zielone obrazy z mchu powstają podczas procesu stabilizacji. To sprawia, że zachowują one swoje wszystkie, cenne pod względem rozwiązań ekologicznych właściwości. Co ciekawe, pomimo, iż taki zjawiskowy obraz jest “żywy”, nie domaga się specjalnej pielęgnacji. Taka dekoracja jest więc polecana osobom, które na co dzień nie mają czasu na dbanie o kwiaty doniczkowe lub po prostu chcą znaleźć w Naszym sklepie ciekawy dodatek do designu, jakiego nie ma potrzeby podlewać albo specjalnie o niego zabiegać. Mech poduszkowy w ramie to także idealna alternatywa dla kwiatów ciętych.

Poza walorami wizualnymi chrobotek reniferowy jest również dekoracją cenioną za uniwersalność. Kompozycja zawierająca żywe obrazy sprawdzi się nie tylko w salonie, czy domowym gabinecie. Może znaleźć się w dowolnym pomieszczeniu, nawet takim, w jakim panuje podwyższona wilgotność, czyli w łazience. Kiedy zaś zdecydujesz się na to, aby mech w takiej postaci zawiesić na ścianie w sypialni, możesz spodziewać się, że odda w pełni piękno natury oraz przysłuży się relaksowi. Żywy obraz z mchu – Dekoracje ścienne

Zielone obrazy z mchu - kompozycja, która wprowadzi do Twojego domu kawałek lasu

Poznaj Naszą ofertę, a przekonasz się, że wykonujemy obrazy z dowolnym odcieniem mchu, niewymagające dostępu do światła słonecznego. Naturalne oprawy doskonale sprawdzą się w ciemnych pomieszczeniach bez okien. Szukasz oryginalnego projektu, o dowolnym rozmiarze i kształcie? Skontaktuj się z Naszą obsługą klienta, a żywe obrazy wykonamy dla Ciebie lub dla bliskiej osoby zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Obraz z mchu ucieszy oko zarówno w sezonie zimowym, jak i w innych porach roku.

Profil Autora
CEO Firmy Sikorka | +48783517443 | biuro.sikorka@gmail.com

Cześć, nazywam się Marian Sikora i jestem założycielem Firmy Sikorka w której od 2018 roku produkujemy drewniane mapy świata na ścianę i inne dekoracje ścienne. Jest doświadczonym projektantem map drewnianych. Moja wszechstronne doświadczenie i kwalifikację pozwoliły osiągnąć sukces. Moją drogę zawodowa rozpocząłem w branży IT, gdzie przez wiele lat zajmowałem się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem graficznym, programowaniem oraz realizacją kampanii marketingowych. Z czasem jednak zapragnąłem zmiany i postanowiłem przenieść swoją pasję do tworzenia w bardziej namacalny.

Ostatnie wpisy