Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 100 zł

Dlaczego warto zainteresować się nasza ofertą ?

Powrót do natury jest dziś czymś najbardziej pożądanym. Czasy, kiedy wszystko co nas otaczało, było sztuczne i kruche, zaczyna odchodzić w zapomnienie. 

Sklep internetowy Sikorka.net to miejsce, które powstało z pasji do tego, co piękne i naturalne. Szczegółowe wzornictwo i dbanie o każdy detal, widoczne jest w każdym produkcie dostępnym w naszej ofercie. Dodatki, które Państwo tu znajdą z wykonane z wysokiej jakości materiału, jakim jest sklejka bukowa. Oprócz tego wszystkie dekoracje zabezpieczane są ekologicznym olejem lnianym, który nie wywołuje niepożądanych reakcji alergicznych. 

Naszym priorytetem i misją jest dostarczenie takich produktów, które zadowolą nawet najbardziej wysublimowane wymagania naszych klientów.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą drewnianych map Świata, Europy, jak i Polski. Są to kategorie, na które kładziemy szczególny nacisk. Oferujemy również mapy przeróżnych państw czy miast. Uzupełnieniem są wszelkie drewniane dodatki do map, które szczególnie przydają się podczas montowania naszych produktów. Znajdą tu Państwo również dekoracje do kuchni, które z pewnością urozmaicą kuchenne akcesoria.

Nasza oferta skierowana jest dla każdego, kto uwielbia delektować się długimi podróżami, jak i dla tych, którzy się do nich przygotowują. Drewniane mapy są również idealnym rozwiązaniem edukacyjnym, dla dzieci, które dopiero zaczynają odkrywać przepiękny geograficzny świat. Można wykorzystać je jako ozdobę do salonu czy sypialni lub zarazem jako dodatek edukacyjny dla najmłodszych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają najwyższą jakość, a nasza długoletnia wiedza z zakresu aranżacji wnętrz połączona z wiedzą technologiczną sprawia, że możliwości produkcyjne drewnianych map są wręcz nieograniczone. 

W sklepie internetowym Sikorka.net nie ma miejsca na brak profesjonalizmu. Świadczymy wysoką jakość obsługi klienta na każdym etapie sprzedaży.

Nasza miłość do drewnianych map narodziła się z pasji do podróżowania, którą chcemy się z Państwem podzielić.

- O nas - - contact