Koszyk

Dziękujemy za wybór naszego produktu! Montaż naszej mapy jest bajecznie prosty. W paczce znajdziesz kontynenty takie jak Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Grenlandia, Euroazja, Afryka i Australia oraz 24 wyspy umieszczone w formatce. Znajdziesz również szablon montażu w postaci dużego arkusza szarego papieru na którym są wydziurkowane kontynenty i wyspy. Do montażu będą potrzebne:

 • taśma malarska, którą przykleisz szablon do ściany
  nożyk montażowy który będzie pomocny przy wyrwaniu
 • kontynentów z papierowego szablonu oraz ułatwi wyciągnięcie małych wysp z formatki,
 • klej montażowy lub rzepy którym przykleisz wszystkie elementy mapy.

Przyklej szablon montażu za pomocą taśmy malarskiej w wyznaczonym miejscu na ścianie. Montaż zacznij od wyrwania z papierowego szablonu jednego z obrysów kontynentów np. Afryki przy pomocy nożyka z naszego zestawu montażowego. Nie wyrywaj z szablonu wszystkich obrysów kontynentów jednocześnie, gdyż może to utrudnić montaż. Odklej jedną z folii zabezpieczających; rzepy i przyklej je do tylnej strony wybranego kontynentu np. Afryki. Następnie odklej drugą folie zabezpieczającą rzepy i przyklej w miejsce wyrwanego elementu z papierowego szablonu przygotowany przez Ciebie kontynent. Montaż pozostałych kontynentów wykonaj zgodnie z krokiem 2 i 3. Łącząc wtyczki plug nad play do siebie tak aby utworzyć na ścianie cała mapę świata.

Montaż za pomocą kleju 👇

Kolejnym etapem montażu jest zamocowanie 24 wysp, które znajdują się w formatce.

 • Przygotuj formatkę, ułóż ją na płaskiej powierzchni a następnie przy pomocy nożyka montażowego wyjmij poszczególne wyspy z formatki np. Madagaskar.
 • Następnie a pomocą cążków lub obcinaczek usuń pozostałości formatki z wysp.
 • Wyrwij z papierowego szablonu obrys wyspy Madagaskar przy pomocy nożyka z naszego zestawu montażowego. Nie wyrywaj z szablonu  wszystkich obrysów wysp jednocześnie, bo może to utrudnić montaż.
 • Na tylnej stronie wyspy rozprowadź warstwę kleju Patex super fix tak aby nie wypływał na krawędziach montowanej wyspy; Madagaskaru i przyklej ją w miejsce wyrwanego elementu z szablonu.

Z każdą wyspą postępuj analogicznie.

Montaż za pomocą rzepów 👇

Kolejnym etapem montażu jest zamocowanie 24 wysp, które znajdują się w formatce.

 • Przygotuj formatkę, ułóż ją na płaskiej powierzchni a następnie przy pomocy nożyka montażowego wyjmij poszczególne wyspy z formatki np. Madagaskar.
 • Następnie a pomocą cążków lub obcinaczek usuń pozostałości formatki z wysp.
 • Wyrwij z papierowego szablonu obrys wyspy np. Madagaskar przy pomocy nożyka z naszego zestawu montażowego. Nie wyrywaj z szablonu wszystkich obrysów wysp jednocześnie, bo może to utrudnić montaż
 • Odklej jedną z folii zabezpieczających  rzepy i przyklej je do tylnej strony wybranej wyspy np. Madagaskaru. Następnie odklej drugą folie zabezpieczającą rzepy i przyklej w miejsce wyrwanego obrysu w papierowym szablonie wybranej przez ciebie wyspy.

Z każdą wyspą postępuj analogicznie.

Po zamontowaniu wszystkich kontynentów i 24 wysp delikatnie usuń papierowy szablon montażowy i teraz możesz przystąpić do zamocowania dostępnych na naszej stronie dodatków np. róży wiatrów, symboli miast czy też środków lokomocji.

Z mapy od Ameryki Południowej i od Australii wychodzą dwa białe przewody 3 metrowe, które zakończone są złączkami zaciskowymi w kolorach takich jak + CZARNY, R – CZERWONY, G – ZIELONY, B – NIEBIESKI (na białym kablu  jest to kolor SZARY).  W celach konfiguracyjnych należy podłączyć kolor CZERWONY na literkę W w sterowniku. 

Jest to konieczne do łatwej konfiguracji ze sterownikiem. Po sparowaniu aplikacji mobilnej Spectrum Smart z mapą należy wyłączyć zasilanie i przepiąć kolor CZERWONY na swoje miejsce w sterowniku oznaczonym literką R.

 

Chronione prawem patentowym

no. 007960455

Łatwy zwrot w ciągu 30 dni

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wysyłka międzynarodowa

Wysyłka do każdego zakątku świata

100% bezpieczne płatności

PayPal / Przelewy24 / Karty