Polski producent drewnianych map świata. Szybki czas realizacji.

Dla Firm

Niebanalne prezenty dla klientów 

Podczas organizowanych przez Państwa wydarzeń bądź indywidualnych spotkań z klientami, warto dorzucić coś od siebie, aby stać się wyraziściej zapamiętanym po spotkaniu. Sikorka.net wie, co należy zrobić, aby zaskarbić sobie kontrahenta czy partnera biznesowego, który wróci do nas ponownie. Każdy nawet najpoważniejszy klient lubi być obdarowywany. Dlatego też warto wyposażyć się w unikatowe prezenty dla klientów, które będzie można wykorzystać na co dzień. Oryginalne prezenty biznesowe to dla nas chleb powszedni. Oferujemy drewniane podkładki pod kubek, pachnące zawieszki i wiele, wiele innych drobiazgów. Dla wyjątkowych klientów proponujemy zakupić nasze drewniane mapy, które z pewnością nie dadzą nikomu o sobie zapomnieć. 

Jeśli nie ma w naszej ofercie produktów, które chcieliby Państwo u nas zakupić, wówczas zachęcamy do kontaktu, poprzez który ustalimy, jakie sikorkowe prezenty możemy dla Państwa stworzyć na indywidualne zamówienie. Oczywiście mogą Państwo u nas zamówić również prezenty z logo firmy! Wówczas z pewnością można stać się bardziej widocznym niż inne firmy oferujące swoim klientom tzw. “prezenty do schowania w szufladzie”.

Prezenty dla zagranicznych klientów

Zbliża się poważne spotkanie z międzynarodową firmą, które być może zakończy się podpisaniem ważnego kontraktu? Nie może więc zabraknąć na nim czegoś wyjątkowego! Prezenty biznesowe z Polski mogą być czymś naprawdę charakterystycznym, co sprawi, że Państwa firma będzie miło odbierana przez zagranicznych kontrahentów. Idealnym prezentem mogą okazać się drewniane zegarki z grawerem Sikorka.net, który klient zawsze będzie mógł mieć przy sobie, a co za tym idzie, nieświadomie będzie wspominał satysfakcjonujące spotkanie z Państwa firmą. Na życzenie możemy przygotować również drewniane okulary przeciwsłoneczne, które zawsze prezentują się niezwykle oryginalnie. Prezenty dla klientów zagranicznych to ważny element każdego spotkania, dlatego warto zadbać o to, aby co nieco pojawiło się w ich rękach po spotkaniu.

Prezenty dla pracowników

Prezenty firmowe dla pracowników powinny być powszechne zwłaszcza kiedy obchodzone zostają różnorakie kalendarzowe święta, jak i wtedy, kiedy np. firma obchodzi swoją rocznicę. Każdy pracownik, który otrzymuje praktyczny i unikalny podarunek od swojego szefostwa, staje się bardziej efektywny i zadowolony ze swojej pracy. Prezenty świątecznie dla pracowników mogą przybierać formę różnoraką, np. dla kobiet idealnym prezentem wydaje się drewniane grawerowane pudełko na biżuterię, a dla mężczyzny np. podkładki z drewna pod napoje ze śmiesznym grawerem i logo Państwa firmy. Prezent dla pracownika jest ważną częścią każdej firmowej uroczystości, więc jeśli mają Państwo własny pomysł na drewniany prezent firmowy, wówczas zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Udana niespodzianka to synonim firmy Sikorka.net.