Drewniane Drogowskazy

Show Filters

Drewniane drogowskazy to gadżet dla prawdziwego podróżnika! Za ich pomocą możesz uwiecznić wyjątkową podróż albo miejsce, które ma dla Ciebie sentymentalne znaczenie.

Drewniane drogowskazy, czyli pocztówka z wakacji

Drewniane drogowskazy to ścienny drobiazg, który może pełnić rolę wakacyjnej pocztówki. Możesz umieścić na nim dowolny napis albo datę. Obecnie nasz sklep oferuje trzy wersje, czyli drogowskaz z symbolem gór, drogowskaz z miejscem oraz drogowskaz z jeziorem.

Jeśli uwielbiasz zdobywać szczyty to z pomocą drewnianych drogowskazów możesz stworzyć wyjątkową dekorację ścienną, która upamiętni Twój wyczyn. Na każdym z nich możesz umieścić nazwę zdobytej góry oraz datę.

Drogowskazy z jeziorami to z kolei gratka dla fanów morskiej żeglugi. Wskażą przepłynięte jeziora, rzeki, morza i oceany. Jeśli rzadko schodzisz na ląd mamy nadzieję, że masz do dyspozycji szeroką ścianę!

Drewniane drogowskazy – unikatowa dekoracja ścienna

Jeśli nie przywiozłeś z wakacji żadnej wyjątkowej pamiątki, to drogowskaz na ścianę z miejscem z całą pewnością Ci to zrekompensuje! Dzięki tej drewnianej dekoracji upamiętnisz swoją podróż i zwiedzone miejsce. Możesz umieścić na nim charakterystyczny obiekt, na przykład budynek, pomnik albo zabytek. W ten sposób stworzysz coś wyjątkowego i unikatowego. Twój drogowskaz będzie jedynym i niepowtarzalnym egzemplarzem.

Drewniane drogowskazy to niewielka ale dająca wiele satysfakcji ścienna dekoracja. Będzie kierowała Cię w stronę przyjemnych wspomnień i miejsc, które miałeś okazję odwiedzić.