- Współpraca B2B - - lazy
Poznaj zalety współpracy
dla dystrybutorów

Współpraca z nami to czysta przyjemność! Połączy nas pasja i miłość do naturalnego piękna.

Ciągły rozwój jest dla Nas niezwykle istotny, dlatego nieustannie poszukujemy odpowiednich miejsc do ekspozycji i sprzedaży produktów naszej marki.

Szukamy dystrybutorów oraz partnerów na terenie Polski i Europy, którym przyświeca idea promowania wyjątkowego i nowoczesnego wzornictwa. Naszym partnerom oferujemy korzystne warunki handlowe. Dodatkowo oferujemy komplet wzorników oraz wsparcie merytoryczne i handlowe. Nasz partner może czuć się bezpieczny i komfortowo ponieważ nasze produkty są zastrzeżone wzorem przemysłowym.

Coraz więcej osób zmienia swoje wnętrza na takie, które stają się bardziej naturalne i zbliżone do środowiska człowieka. Więc jeśli są Państwo działają jako przedstawiciele handlowi, lub mają Państwo swój sklep stacjonarny czy internetowy i chcą oferować swoim klientom to, co najlepsze, to gorąco zapraszamy do podjęcia współpracy z nami.

Zostań partnerem sprzedażowym już dziś! Zadbaj o naszego środowisko i postaw na wzornictwo wprost z natury.

Jeżeli szukają Państwo nowych perspektyw i są Państwo zainteresowani sprzedażą produktów naszego brandu zapraszamy do wypełnienia formularza. W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy: biuro.sikorka@gmail.com lub kontakt telefoniczny: +48 783 517 443 

masz pytania?
zadzwoń: 783 517 443 | napisz: biuro.sikorka@gmail.com

Zacznij współprace już teraz!
Wejdź pod skrzydła Sikorki.

  Miejsce sprzedaży

  Jak to działa? Hmmm a no tak.

  contact-form
  WYPEŁNIJ FORMULARZ

  Wypełnij powyższy formularz zgłoszeniowy podając dane kontaktowe w celu ustalenia szczegółów.

  chat
  USTALENIE WARUNKÓW

  Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego proszę o kontakt telefoniczny lub mailowany w celu ustalenia formy współpracy.

  tick
  AKCEPTACJA WSPÓŁPRACY

  Określenie regionu działalności. Liczba dystrybutorów danego rynku jest ograniczona.

  green
  ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY

  My jako Sikorka.net liczby na owocną współprace z każdym z naszych dystrybutorów. Liczymy na to że przyniesiemy Wam korzyść finansową oraz zadowolenie Państwa Klientom.

  W przypadku gdy masz inne nurtujące Państwa pytania prosimy o kontakt pod numerem 783 517 443 lub na nasz email biuro.sikorka@gmail.com .