Polski producent drewnianych map świata. Szybki czas realizacji.

Współpraca B2B

masz pytania?
zadzwoń: 783 517 443 | napisz: biuro.sikorka@gmail.com

Poznaj zalety współpracy B2B

dla dystrybutorówWspółpraca B2B z nami to czysta przyjemność! Połączy nas pasja i miłość do naturalnego piękna. Ozdoby z drewna do domu i firmy marki Sikorka wpisują się w najnowsze trendy i zapotrzebowanie rynku.

Ciągły rozwój jest dla Nas niezwykle istotny, dlatego nieustannie poszukujemy odpowiednich miejsc do ekspozycji i sprzedaży produktów naszej marki.

Szukamy dystrybutorów oraz partnerów na terenie Polski i Europy, którym przyświeca idea promowania wyjątkowego i nowoczesnego wzornictwa. Naszym partnerom oferujemy korzystne warunki handlowe. Dodatkowo oferujemy komplet wzorników oraz wsparcie merytoryczne i handlowe. Nasz partner może czuć się bezpieczny i komfortowo ponieważ nasze produkty są zastrzeżone wzorem przemysłowym.

Coraz więcej osób zmienia swoje wnętrza na takie, które stają się bardziej naturalne i zbliżone do środowiska człowieka. Więc jeśli są Państwo działają jako przedstawiciele handlowi, lub mają Państwo swój sklep stacjonarny czy internetowy i chcą oferować swoim klientom to, co najlepsze, to gorąco zapraszamy do podjęcia współpracy z nami.

Zostań partnerem sprzedażowym już dziś! Zadbaj o naszego środowisko i postaw na wzornictwo wprost z natury.

Jeżeli szukają Państwo nowych perspektyw i są Państwo zainteresowani sprzedażą produktów naszego brandu zapraszamy do wypełnienia formularza. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail biuro.sikorka@gmail.com lub kontakt telefoniczny: +48 783 517 443 

Oferta Współpracy Dla Architektów | Sikorka.net