Polski producent drewnianych map świata. Szybki czas realizacji.

Start » Blog » Prezenty » 5 pomysłów na wyjątkowy prezent walentynkowy dla dziewczyny

5 pomysłów na wyjątkowy prezent walentynkowy dla dziewczyny

5 pomysłów na wyjątkowy prezent walentynkowy dla dziewczyny

Wyjątkowy Prezent Walentynkowy Dla Dziewczyny

❤️ Walentynki to wyjątkowy dzień dla zakochanych. To właśnie 14 lutego zdecydowanie mocniej okazujemy sobie uczucia. Jedni uciekają się do wręczania kwiatów, inny słodyczy, a jeszcze inni szukają idealnego prezentu, prezent walentynkowy dla dziewczyny, czy żony musi być wyjątkowy. Jeśli rozglądacie się za oryginalnym, romantycznym i przede wszystkim wyjątkowym prezentem na walentynki dla drugiej połówki, to sprawdźcie nasze pomysły.

Wybierając prezent walentynkowy dla dziewczyny, musimy pamiętać, że kobiety uwielbiają osobiste podarunki i sentymentalne prezenty. W zestawie do kwiatów możemy kupić wyjątkowy dodatek, który pozostanie z naszą ukochaną na lata.

Spis treści:

Oryginalny prezent walentynkowy dla niej? Fotoobraz na drewnie!

Kobiety są bardziej sentymentalne, niż mężczyźni i zdecydowanie doceniają wyjątkowe prezenty na Walentynki. Takim prezentem zdecydowanie jest fotoobraz ze zdjęcia wykonany na drewnie. Prezenty takie jak te znaczą zdecydowanie więcej, ponieważ cechują się odpornością na próbę czasu. Fotoobraz to prezent, który uwieczni chwilę na zdecydowanie dłużej, niż normalna fotografia. Dzięki zaawansowanym technologiom na drewnie można wydrukować dowolny obraz. Nasza druga połówka z pewnością będzie zachwycona tak cudownym prezentem.

Dzięki technologii druku bezpośredniego UV na drewno można przenieść dowolną fotografię. Niezależnie, czy jest to zdjęcie rodzinne, fotografia przedstawiająca uczucie między zakochanymi, czy ujęcie, na którym widać ukochanego zwierzaka naszej drugiej połówki – drewniany obraz to wyjątkowy prezent walentynkowy. Zdjęcie wykonane jest z niezwykłą precyzją i prezentują żywe i intensywne kolory.


Sprawdź wyjątkowe prezenty na Walentynki od Sikorki

Co na walentynki dla żony? Ramka na zdjęcia!

Zdjęcia potrafią uchwycić wyjątkowe momenty w naszym życiu. Pierwsza randka, moment zaręczyn, czy ślub – wszystkie te momenty są nie tylko wyjątkowe, ale także romantyczne. Zdjęcia cyfrowe dziś całkowicie zdominowały świat, ponieważ możemy wykonać je dosłownie wszędzie i w każdym momencie za pomocą naszego smartfona. Klasyczne fotografie w dalszym ciągu mają jednak zupełnie inny charakter i przywołują nam o wiele więcej wspomnień.

Jeśli nasza żona posiada takie zdjęcia, na których uwiecznione są specjalne momenty, to idealnym prezentem na walentynki będzie ramka na zdjęcia. Wykonana z wysokiej jakości drewna ramka na zdjęcia jest drobiazgiem, który zmienia się w coś wyjątkowego po włożeniu do niej zdjęcia. Romantyczne prezenty na Walentynki nie zawsze muszą być ogromne. Czasem mały drobiazg jest zdecydowanie bardziej wartościowy, niż 1000 róż!

Wyjątkowe prezenty na walentynki? Mapa 3D na ścianę!

Podróże są jedną z ulubionych form aktywności. Łączą w sobie przyjemność i są niezwykle pożyteczne, ponieważ poprzez poznawanie świata poznajemy także siebie. Jeśli nasza ukochana jest miłośniczką takiej formy aktywności, to wyjątkowym prezentem na walentynki będzie mapa wykonana z drewna. Doskonale sprawdzi się tutaj zarówno drewniana mapa świata, mapa Europy, jak też mapa Polski.

Będzie ona cennym drogowskazem, ale także szykownym, stylowym i ciekawym dodatkiem do wyposażenia wnętrz w naszym domu, czy mieszkaniu. Wykonana w najnowocześniejszych technologiach mapa 3D będzie idealnym miejscem do oznaczania, jakie miejsca już odwiedziliśmy, oraz te, do których chcemy się wybrać. Będzie to nie tylko prezent walentynkowy dla dziewczyny, ale również dla całej rodziny.

Drewniane dodatki do domu

Każda gospodyni chce, aby w jej domostwie panował porządek. Drewniane podstawki pod kubki i talerze to idealne dopełnienie jadalni i kuchni. Są to nie tylko oryginalne drewniane dekoracje, które prezentują się bardzo stylowo i dostojnie, ale również bardzo przydatne i praktyczne akcesoria. Zwłaszcza wtedy, gdy spodziewamy się gości.Dzięki nim podane napoje, czy potrawy prezentują się zdecydowanie lepiej. Pozwalają również chronić nasze meble przed zarysowaniami i wysoką temperaturą. Drewniane podstawki wykonane są w nowoczesnej technologii i mogą przedstawiać różne wzory – od topografii miast, po kultowe budowle świata. W produkcji drewnianych podstawek pod kubki i talerze ograniczyć nas może tylko wyobraźnia!

Prezent walentynkowy dla dziewczyny – obraz z drewna

Obrazy dodają wnętrzom charakteru i stylu, dlatego też często decydujemy się właśnie na tego typu dekoracje ścienne. Świetną alternatywą dla klasycznego obrazu jest ten wykonany w drewnie. Drewniane obrazy mają to do siebie, że są zdecydowanie trwalsze i wpasowują się do każdego wystroju wnętrza. Drewniany obraz jako prezent walentynkowy dla dziewczyny to na pewno coś wyjątkowego.Obrazy te mogą przedstawiać topografię miast, mapy świata, czy poszczególnych państw. Na obraz wykonany z drewna można nanieść również dowolny wzór. Być może nasza druga połówka ma symbol, który jest bliski jej sercu. Obrazy te mogą być naniesione na różnego rodzaju drewna, oprawione w drewniane ramy dostępne w trzech kultowych kolorach i dostępne są w różnych rozmiarach. Skonfiguruj swój własny drewniany obraz już teraz!

Sprawdź wyjątkowe prezenty na Walentynki od Sikorki

5 Pomysłów Na Wyjątkowy Prezent Walentynkowy Dla Dziewczyny
Udostępnij wpis:Profil Autora
CEO Firmy Sikorka | +48783517443 | biuro.sikorka@gmail.com

Cześć, nazywam się Marian Sikora i jestem założycielem Firmy Sikorka w której od 2018 roku produkujemy drewniane mapy świata na ścianę i inne dekoracje ścienne. Jest doświadczonym projektantem map drewnianych. Moja wszechstronne doświadczenie i kwalifikację pozwoliły osiągnąć sukces. Moją drogę zawodowa rozpocząłem w branży IT, gdzie przez wiele lat zajmowałem się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem graficznym, programowaniem oraz realizacją kampanii marketingowych. Z czasem jednak zapragnąłem zmiany i postanowiłem przenieść swoją pasję do tworzenia w bardziej namacalny.

Ostatnie wpisy